Zin om te bridgen? U bent van harte welkom bij Bridgeclub Diemen Noord. Hebt u belangstelling, maar geen partner: wij proberen te bemiddelen.

Ongeveer een kwart van onze leden komt uit Amsterdam-Zuidoost en alleen al in Geerdinkhof en Gouden Leeuw wonen zes clubleden. Vervoer is daarom nooit een probleem. Bij mooi weer is er altijd wel een groepje fietsers, maar ook met de auto is onze club goed te bereiken. Er zijn ruim voldoende gratis parkeerplaatsen. Bus 44 stopt op loopafstand, maar de leden uit Zuidoost die zelf geen vervoer hebben kunnen altijd wel met iemand meerijden.
Wij spelen op donderdagavond van 19.30 tot 22.30 in het Noorderlicht. Gruttoplein 2, Diemen Noord.

Daarnaast bieden wij elke eerste zondagmiddag van de maand Bridge+. Dat is een clinic bestaande uit een theoriegedeelte, een bridge-drive en een nabesprekng van interessante spellen. Dit alles onder leiding van een gediplomeerd leraar van de Nederlandse Bridge Bond. Bridge+ vindt plaats in wijkcentrum De Schakel in Diemen Centrum.

Alle informatie over onze bridgeclub of over Bridge+ kunt u vinden op onze website www.bridgeclubdiemennoord.nl
of bij onze secretaris Kees Hoek.
(06-81923727).